Kousek pohodlí

Chtěli byste pomoci a nevíte jak? Ráda bych Vás seznámila s projektem Nadačního fondu Kousek po kousku, jehož jsem součástí. Nadační fond Kousek po kousku se sídlem ve Studénce, byl založen v prosinci roku 2011 mimo jiné za účelem podpory a rozvoje duchovních a humanitárních hodnot, sociálně-zdravotní oblasti, potřeb seniorů, zdravotnictví, kultury, umění, památek, lidových tradic, dále podpory regionu a evropských projektů neziskových organizací na výše uvedené účely.

Domov pro seniory v Bílovci se vzorně stará o seniory a snaží se jim zajistit co nejvíce pohodlí v jejich leckdy nelehkém stáří. Proto jim zajišťuje veškeré kompenzační pomůcky včetně invalidních vozíků. Pokud si rodina chce vzít svého příbuzného na chvíli domů, invalidní vozík musí ponechat v zařízení, a to je problém. Proto se Nadační fond Kousek po kousku rozhodl z darů zakoupit invalidní vozík pro seniory, který bezplatně předá do užívání Domovu pro seniory v Bílovci a ten jej dále bude moci předat do užívání domů příbuzným, aby tak mohl senior získat i doma své pohodlí.

Děkuji za pomoc těm, kteří to potřebují.

Karla Návedlová, Člen dozorčí rady Nadačního fondu Kousek po Kousku

V případě, že chcete darovat kousek na Vozíček, pošlete libovolnou částku na účet Nadačního fondu Kousek po kousku viz níže. Do poznámky k platbě prosím napište "Kousek pohodlí"

Transparentní bankovní účet Nadačního fondu Kousek po kousku: 6797827001 / 5500 Raiffeisen bank